?>

Opravdu náročný program čeká hokejbalové reprezentace v nejbližších dnech. Konečně! Světové hokejbalové federaci WBHF se vše podařilo skvěle zorganizovat a naše CBHF nároďáky se opět utkají o drahé kovy.

MEDAILE WBHF

A ve hře budou v říjnu hned čtyři sady medailí. První výprava odlétá do Toronta 12.10. a na palubě bude to nejzkušenější co v CBHF máme. Veteráni Masters Elite 45+. Turnaj se koná přímo v úžasné destinaci Niagara Fall a hraje se formátem 5-5. Náš národní tým vysílá proti 9 soupeřům čtyři kompletní formace a pod kormidlem trenéra Zadáka bude chtít nad vodopády vybojovat zlatý triumf.

MASTERS ELITE

Pár dní po příletu čeká kompletní CBHF přesun dvěma autobusy na sever Evropy. Finsko. Orimattila, 20 km od Lahti. 25-30.10. Klasický světový šampionát 3-3 se koná napříč všemi kategoriemi a do země tisíce jezer poputuje výprava 65 českých hokejbalových nadšenců. Největším soupeřem mužů, masters i žen budou samozřejmě kanadské výběry, které v jejich formátu prozatím dominují. Ale věřte, že nikdo z našich nebude chtít být druhý. Hlavními trenéry budou ve Finsku zkušení harcovníci Švancar, Zadák a Rosůlek.

ŽENY CBHF

Díky skvěle pracujícímu managementu CBHF se i v těchto nelehkých sportovních časech podařilo zajistit dostatek sponzorů a tak se každý reprezentant může pochopitelně soustředit jen na svůj výkon přímo v aréně. Letos se podařilo i zorganizovat dva úspěšné kempy. V Hodoníně byly představeny nové dresy pro rok 2021 a tento víkend v Mostě zase hráči obdrželi kompletní národní fasování od Adidas a vybaveni tak jsou více než komfortně. Nezbývá než popřát mnoho sportovních úspěchů a zábavy na říjnové misi, která CBHF čeká a na kterou se všichni nesmírně těší.

DRESY 2021