Hokejbalisté Jungle Fever Kladno se nenechali zarazit slabším vstupem do letošní sezony a v sobotu si připsali už třetí výhru v řadě. Stoupající formu kladenských lvů odneslo Kovo “B”, které prohrálo na domácím hřišti 0:6. Dvě branky zapsal snajpr Bohumil Gotthard a také Miroslav Zadák.

Kladno v tabulce 2. ligy skupiny STŘED stále stoupá k vyšším příčkám, naopak Kovo “B” kleslo až ke dnu tabulky. Tomu ostatně odpovídal i průběh zápasu, který gólově načal díky svému důrazu na brankovišti Miroslav Zadák a poslal Jungle Fever do vedení.

Lvi se prezentovali přesnou hrou, byli všude o krok dřív než soupeř a hráli disciplinovaně. To vše podtrhával stabilní a jistý výkon gólmana Miroslava Solara, na což navázali i další branky. Hned dvakrát ve druhé části zafungovala spolupráce dvojice Gotthard-Voráček. První zmíněný útočník se právě ve druhém dějství dvakrát trefil do brány Lukáše Křivánka. Na 4:0 zvýšil po úniku za pražskou obranu Šimon Sagan.

Prakticky hotový zápas ještě ve třetí třetině pečetil tvrdou přízemní střelou mezi betony Miroslav Zadák a samostatným sólem Michal Voráček. Výsledek 6:0 odpovídal i tomu, co bylo k vidění na hřišti a Jungle Fever tak zaznamenal už třetí vítězství v řadě.

Vítězný pokřik Jungle Fever:


Kovo B- Jungle 0:6 (0:1,0:3,0:2) Sobotní večer patřil na Palmovce jednoznačně hostům, kteří si po čistém kontu Míry Solara vezou na Kladno všechny body. Branky: 2 Zadák, 2 Gotthard, Sagan, Voráček

Zveřejnil(a) Jaroslav Homola dne Sobota 2. listopadu 2019

Autor: LJ