Zdroj: Jaroslav Homola

Jungle se konečně dočkal výhry. Před odletem do Karibiku porazil Třebíz a Nové Strašecí!

Po pěti odehraných zápasech se hokejbalisté Jungle Fever Kladno dočkali konečně vítězství. Na domácí půdě porazili Třebíz vysoko 9:5. Navázali tak na povedený výkon proti nižborským Keltům, kdy brali první bod v sezoně za prohru 6:7 v prodloužení. Třešničkou na dortu pak byla výhra 5:3 proti Novému Strašecí.

6. 10. Kelti Nižbor – Jungle Fever Kladno 7:6 po prodloužení

V zápase aktuálně dvou nejhorších týmů tabulky bylo k vidění hned třináct branek. Kladno vedlo v Berouně, kde Nižbor hraje svá domácí utkání, už 3:0 – trefila se někdejší hvězda Keltů Bohumil Gotthard a to hned dvakrát, a pak Tomáš Vosyka.

Jenže druhou část vyhráli 3:1 domácí a schylovalo se tak ke dramatickému závěru. Byť Kelti vyhráli i poslední část (3:2), šlo se za stavu 6:6 do prodloužení. V něm rozhodl druhou trefou v zápase Marek Kohout.

13. 10. Jungle Fever Kladno – Defekt Třebíz 9:5

První letošní výhra přišla proti Třebízi. Hosté sice vedli po první části 3:2, ale kladenský Jungle Fever se začal zvedat a nakonec slavil vítězství 9:5.

15. 10. Jungle Fever Kladno – HBC Nové Strašecí 5:3

Útočník Bohumil Gotthard si svou formu přenesl i do zápasu proti svému dalšímu bývalému týmu – Novému Strašecí. Bubáky Gotthard sestřelil čtyřmi góly. Na výhře 5:3 se jednou trefou podílel ještě Vosyka. Za hosty korigovali Samšuk, Kmeť a Frolík.

“Konečně máme vítězství. Bodovat ve dvou domácích zápasech Lvi už nutně potřebovali. Hlavně v obraně jsme předvedli zlepšené výkony a před odletem na mistrovství světa v Karibiku panuje v klubu spokojenost,” uvedl vedoucí kladenského celku Jaroslav Homola.

Hned několik hráčů Jungle Fever odcestovalo s reprezentací WBHF do Karibiku, kde se zúčastní světového šampionátu. I proto je další utkání na programu až 2. listopadu, kdy se Lvi pokusí vyloupit včelí úl pražského Kova.