Za tři zápasy zatím ani bod a během uplynulého víkendu dvě prohry. Taková je čerstvá bilance hokejbalistů Jungle Fever Kladno, kteří v sobotu nestačili venku na Mladou Boleslav a v neděli doma v derby na béčko HBC, tedy bývalý Alpiq Kladno.

Během víkendu trápila Jungle Fever zejména absence mnoha hráčů. Do Mladé Boleslavi odjel kladenský celek s necelými dvěma pětkami. Nakonec z toho byla prohra 4:6, i když Jungle po první části vedl 4:3.

Také ve druhém víkendovém utkání vyhrál Jungle Fever první třetinu a to v poměru 3:2. Pak se ale dařilo více extraligovému béčku, které nakonec slavilo vysokou výhru 8:5.

“K oběma víkendovým zápasům jsme nastoupili ve zcela odlišných sestavách a vzhledem k časovému vytížení hráčů a čtyřem zraněným i se slabým počtem borců do pole. Přesto byl průběh v Boleslavi i doma velmi podobný a vždy jsme předvedli excelentní první část hry. Ale vedení 4:1, respektive 3:1, jsme neudrželi a kvůli zatím slabší obranné činnosti nezískali ani bod. Jedeme nicméně dál a nyní nás znovu čeká víkend s plnou náloží dvou těžkých utkání venku,” uvedl předseda a vedoucí mužstva Jaroslav Homola.

HBC Tygři Mladí Boleslav – Jungle Fever Kladno 6:4

Branky Mladé Boleslavi: Lhota T., Čech, Lhota L., Mrhálek, Marušinec, Malina, branky Kladna: 2x Řebík, Gotthard, Zadák.

Sestava Tygři Mladí Boleslav: Fukárek – Kosina, Krejčí, Bajer, Řípa, Mařan, Míšek, Langer, Čech, Malina, Kmeťo, Mrhálek, Lhota L., Lhota T., Horáček, Dostál, Marušinec.

Sestava Jungle Fever: Solar – Koláčný, Gerylov, Pavlík, Zadák, Gotthard, Vosyka, Kolenatý, Řebík.

Jungle Fever Kladno – HBC Kladno B 5:8

Branky Jungle Fever: 3x Gengel, Eitler, Jánský, branky HBC Kladno B: 
3x Arlt, 2x Král, Vondrák, Joch.

Sestava Jungle Fever: Hanzlík – Gerylov, Bušek, Pavlík, Surák, Gengel, Eitler, Gotthard, Jánský, Sagan, Vosyka.

Sestava HBC Kladno B: Keimar – Jelínek, Arlt, Paták, Pošta, Šícha, Joch, Král, Zdůbecký, Vondrák, Zmeškal, Fenyk, Patera, Tor, Koželský.


Autor: LJ