Zajímavé a exkluzivní rozhovory, moderní design a kvalitní sportovní obsah. Tak se dají shrnout cíle, které si kladou autoři magazínu ATT Sport Zone. Web je spuštěný a připravený přinášet radost všem sportovním fanouškům.

Společnost ATT Investments ráda podporuje úspěšně a zajímavé sportovce, sportovní kluby i akce. “To byl hlavní důvod, proč marketingový a mediální tým ATT napadlo vytvořit web, na kterém bude všechen sportovní obsah na jednom místě,” vysvětlil Jaroslav Homola, šéfredaktor firemního časopisu Náš svět, který bude s internetovým magazínem úzce spjatý.

ATT spolupracuje s řadou světoznámých sportovních hvězd. Mezi tváře společnosti patří tenistky Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková, biatlonistka Paulína Fialková, ale třeba i herečka Nela Boudová. “Zatím jsme rozhovory s nimi využívali jen pro časopis. Díky magazínu budou k dispozici online. Chceme však přinášet rozhovory i s dalšími sportovci,” zdůraznil Homola.

Nepůjde však o klasický web zaměřený na sportovní zpravodajství. “Obsah budeme tvořit jen ve dvou. I proto není cílem informovat o všech výsledcích sportovního dění a ani nechceme přinášet zprávy jako první. Pro nás a pro magazín bude důležitější kvalita a nikoliv kvantita a aktuálnost,” uvedl Lukáš Jůdl, šéfredaktor ATT Sport Zone.

Jaký je tedy přesný koncept magazínu? “Především chceme pracovat s tvářemi ATT. Budeme informovat o jejich výsledcích a úspěších a zároveň s nimi budeme tvořit exkluzivní rozhovory. Mimo to, jak už bylo zmíněno, chceme tvořit i rozhovory s dalšími sportovci. K tomu se budeme starat o zpravodajství k partnerským klubům,” řekl Jůdl s tím, že ATT spolupracuje například s hokejovými Rytíři Kladno, hokejbalovým Jungle Fever, hokejbalovou reprezentací ČR asociace WBHF či s fotbalisty FC Olešná.

ATT Sport Zone nabídne rubriky jako hokej, tenis, fotbal či hokejbal. “Máme ale také přichystanou rubriku Jiným pohledem, což je rubrika, ve které chceme vyzpovídávat sportovní komentátory, redaktory, funkcionáře, ale třeba i fanoušky, to mi přijde jako zajímavé oživení klasických rubrik,” dodal Jůdl.


Autor: tisková zpráva