Z velšského Cardiffu dorazila zásilka 90 ragbyových balónů, na kterých se kromě klubového loga STRONG GIRLS vyjímá také logo ATT INVESTMENTS. Naše firma podporuje velkopopovické ragbistky již třetím rokem a doufáme, že nové balóny přispějí ke kvalitnějšímu tréninku mladých nadějných ragbistek. Aby se ani jeden balón neztratil, hlídá nejmladší ragbistka STRONG GIRLS Amálka Bláhová.

“Chtěl bych touto cestou poděkovat majiteli ATT INVESTMENTS Mírovi Zadákovi za zakoupení nových ragbyových šišek, které jsme si přivezli z Walesu,” říká Josef Bláha, prezident dívčího ragbyového klubu STRONG GIRLS. Bez mála sto kusů bude znamenat, že se dostane na každou naší hráčku. S červenými balóny velikosti 3 budou trénovat naše trpaslice ve věku 3 až 10 let, holky od 11 do 14 let budou mít k dispozici zelenou velikost 4 a hráčky od 15 let po ženy budou trénovat s velikostí 5 modré barvy.

“Dodávka ragbyových balónů bude mít kromě zlepšení tréninkového procesu ještě jiný efekt, jelikož zakládáme po celé ČR nové pobočky STRONG GIRLS. Kromě naší základny ve Velkých Popovicích jsme již otevřeli pobočku v Kamenici, kam poputují naše původní o něco starší balóny, abychom pomohli v rozjezdu kamenickým holkám. Na podzim otevíráme Modřice u Brna a aktuálně jsou v jednání České Budějovice. Mojí představou je mít vlastní kompletní “putovní“ tréninkové vybavení, které bychom mohli vždy poskytnout jako podporu pro nově vznikající pobočky,” popisuje záměr Josef Bláha.


Autor: LJ