Neskutečná jízda české tenisové hvězdy: 20 posledních zápasů=3 tituly a pouze jediná porážka se světovou jedničkou Ash Barty ve Wimbledonu. Barbora Krejčíková se tak po triumfu na Prague Open posunula na 11. příčku světového žebříčku. Šampiónka Roland Garros tak dosáhla na zatím nejlepší umístění v singlové kariéře. Kdo zastaví tento rozjetý tenisový vlak?

Krejčíková vládla na pražském turnaji pestrou a bezchybnou hrou. Od stavu 1:2 získala proti Martincové jedenáct her v řadě a stejně jako ve čtvrtfinále s Kateřinou Siniakovou dala krajance “kanára”. Mečbol proměnila po hodině hry a vyslechla si ovace více než pěti set diváků.

“Jsem šťastná. Ani nedokážu slovy popsat své pocity. Jsem moc ráda, že se mi to povedlo před domácím publikem,” uvedla Bára přímo na kurtu v pražské Stromovce.

Celá ATT je pochopitelně rovněž šťastná za úžasný posun a výsledky naší tváře. Ať tedy náušnice této bojovnice a pravé šampionky přinášejí štěstí a klid na raketě i v dalších tenisových bitvách. A jedna z největších výzev je už za rohem: OLYMPIJSKÉ HRY TOKIO! Favoritkou na stupně vítězů bude ve dvouhře i čtyřhře, do které nastoupí s Kateřinou Siniakovou.