Zdroj: instagram (Lukáš Krpálek)

ATT hvězdou měsíce srpna je Lukáš Krpálek

Měsíc srpen sice nabídl opět řadu skvělých sportovních výsledků. Přesto jsme za vítěze pravidelné rubriky ATT hvězda měsíce určili judistu Lukáše Krpálka, který se během posledního dne osmého měsíce roku 2019 stal v Tokiu mistrem světa.

Na konci každého měsíce je magazínem ATT Sport Zone vyhlášena “ATT hvězda měsíce”. Tu redakce webu vybírá převážně z českých sportovců, nebo sportovců působících v České republice, a to na základě jejich výkonů, rekordů, dosažených milníku či zisku trofeje.

Hvězda 1. srpnového týdne (Lucie Pudilová) – Jediná Češka v UFC si sice připsala třetí porážku v řadě, byla však oceněna vyhlášením zápasu večera.

Hvězda 2. srpnového týdne (Jiří Bouška) – Teprve osmiletý šachista z Pardubicka, který se stal mistrem světa v rapid šachu, v kategorii do 8 let.

Hvězda 3. srpnového týdne (Nikola Ogrodníková) – Ve finále Diamantové ligy získala česká oštěpařka skvělé třetí místo výkonem 63,05 metru.

Hvězda 4. srpnového týdne (Lukáš Krpálek) – Olympijský vítěz se 31. srpna zaradoval ze zlatého úspěchu na mistrovství světa v Tokiu. Zlatou medaili si pověsil na krk poprvé v nejtěžší váhové kategorii MS nad 100 kilogramů.

ATT hvězdou měsíce července je Lukáš Krpálek:Autor: LJ