Zdroj: Roman Mareš

Kazma o sportu: Jsem v podstatě jen fanoušek Jardy Jágra, na sledování zápasů jinak není čas!

Kamil Bartošek alias Kazma. Jen málokdo neví, o kom je řeč. Oblíbený internetový bavič zavítal na kladenský zimní stadion, kde představil vánoční dresy Jágrových Rytířů. V rozhovoru pro ATT Sport Zone mluvil mimo jiné i o tom, k jakým sportům má nejblíže.

Před návštěvou Kazmy bylo zveřejněno video, ve kterém si bavič vyzkoušel několik funkcí v kladenském klubu (Kazma v práci – Rytíři Kladno). “Jsem tu poprvé od natáčení toho slavného seriálu,” uvedl na začátek se svým typickým úsměvem Kamil Bartošek, chcete-li Kazma. “Myslím, že se to lidem líbilo. Hele, je to jeden z nejlepších seriálů na českém internetu. Možná ten vůbec nejlepší,” smál se dál. “Lidi to milujou”.

“Nic se tu asi nezměnilo. Dokonce jsem videl maskota a dělá ho pořád stejný týpeček, takže dobrý,” uvedl Kazma. “Moje další návštěva v Kladně vznikla tak nějak spontánně. Chtěl jsem se potkat s Jardou (Jágrem) a Petrem Větrovským a zároveň jsem mrknul na hokej,” doplnil.

“Já jsem v podstatě jen fanoušek Jardy Jágra. Ale vážně. Na hokeje či fotbaly normálně moc nechodím. V zahraničí si udělám čas třeba na návštěvu NHL, ale to je spíš vzácné, jinak na to není moc čas,” krčil rameny český bavič.

“Hrával jsem tenis. Teď nejsem moc ve formě, ale snažím se tak nějak pravidelně cvičit a chodím na thaibox. To mě baví,” říká Kazma ke svému vztahu ke sportu. “Kdybych si šel zahrát hokej? Moc tvrdá hra,” smál se znovu. “Třeba takový fotbal jsem si ale zahrál nedávno v Africe. Ti místní tam ale mají fyzičku jak blázen,” uznával kvality svých soupeřů.

Kazma představil vánoční dresy Rytířů

“Vzniklo to tak, že za mnou přišel Insta Kalla (Jiří Kalla, marketingový manažer Rytířů Kladno) a řekl mi, že půjdu odprezentovat dres. Tak co mám dělat?” utahoval si Kazma. “Dresy se povedly, líbí se mi,” dodal na závěr.


Autor: LJ