GOLF: STANISLAV MATUŠ VÍTĚZÍ NA KUNĚTICKÉ HOŘE

SKVĚLÁ ZPRÁVA Z GOLF RESORTU KUNĚTICKÁ HORA. TVÁŘ ATT INVESTMENTS VÍTĚZÍ V TURNAJI CZECH GOLF OPEN. PERFEKTNÍ PRÁCE STANDO.

TŘI NEJLEPŠÍ HRÁČI

Vítězi 3. turnaje Raiffeisenbank Czech Open Golf Tour na Kunětické Hoře se stali amatérka Klára Hurtová a profesionál Stanislav Matuš. V mužské kategorii mají tři letos odehrané turnaje tři různé vítěze…

THINK GOLD

Velké drama se až do posledních jamek odehrávalo v mužské kategorii. Vedoucí hráč po dvou kolech a vítěz druhého turnaje v Beřovicích Dominik Pavouček svůj náskok o dvě rány nakonec neudržel. Rozhodla čtyři birdie Stanislava Matuše ve druhé devítce a hlavně Dominikova nepovedená druhá rána přes vodu na pětiparové jamce č. 16. Po prohrané rozehrávce s Filipem Mrůzkem v prvním turnaji na Kaskádě se profesionál Stanislav Matuš 70, 67, 68; -11 dočkal vítězství a šeku na 55 tis. Kč na Kunětické Hoře. Druhý skončil Dominik Pavouček 71, 64, 71; -10, který ve druhém kole vyrovnal rekord hřiště dosažený českým hráčem. Třetí byl profesionál Tadeáš Sedláček 69, 68, 70; -9.

PROFESIONÁL

“Tak konečně první letošní výhra! (70,67,68) -11 ” , tak lakonicky komentuje svůj triumf Standa Matuš a už se připravuje na další turnaje

Raiffeisenbank COGT 2022 pokračuje čtvrtým turnajem na konci srpna na Karlštejně a vyvrcholí turnajem Grand Final pro 120 nejlepších ve druhé polovině září na Casa Sereně.

STANDA UŽ SE TĚŠÍ NA SVÉ OBLÍBENÉ HŘIŠTĚ