8. leden 2022 se stává mezníkem v historii ATT SPORT ZONE. Fantastický galavečer našich sportovců a partnerů v brněnské Voroněži má totiž světovou úroveň a potvrzuje jaký obří skok dopředu v posledních letech děláme. Čtyři sta lidí v ohromném, luxusně připraveném sále. Vše na profesionální úrovni. Co více si v dnešní době přát.

Zatímco hosté večeří, vítáme v sále moderátorské duo, které nás provází celým večerem. Profesionálka Gabi Gold a majitel firmy Miroslav Zadák se výborně doplňují a večer startujeme videi made in ATT INVESTMENTS pod jejichž křídly vše probíhá. Miroslav Zadák: ” Líbila se mi i role moderátora. Připravili jsme si osnovy a pak jsme improvizovali. Tři hodiny, ale klidně bych pokračoval dál. Ale mě přednášení baví. “

GABI GOLD A MIROSLAV ZADÁK

Zdraví sportovců je vždy na prvním místě a tak následuje blok o zázračné vodě Royal Water a následně inženýr Mašata se svými lékaři představuje unikátní projekt Bloody vital, což je speciálně vyvinutý nutriční produkt na bázi edestinu.


ROYAL WATER

PLASMA FOR PEOPLE

RALLY

A hlavní sportovní část programu začínáme adrenalinově. Juniorský Mistr Evropy v rally Filip Mareš je novou tváří naší zóny a jeho video je opravdu plné rychlosti a akce. Rozhodně neskrývá své ambice a v tomto směru je u nás rozhodně na správném místě: ” Od spolupráce s ATT si slibuji, že posuneme úroveň našeho závodění ještě výš a společně dosáhneme na mety nejvyšší.”FILIP MAREŠ

RAGBY

Následuje již několika lety prověřená a úspěšná spolupráce s unikátním projektem dívčího ragby. Prezident STRONG GIRLS Ing. Josef Bláha představí své vize v emotivním videu a nezapomene ocenit své spolupracovníky a trenérské kolegy. Jedinečná filozofie ragby tak může rezonovat plným sálem: ” Chci umožnit holkám především z malých obcí možnost sportování v kolektivním sportu na čerstvém vzduchu, díky kterému si vytvoří skvělou partu a budou sdílet své nejen sportovní zážitky.”JOSEF BLÁHA

FLORBAL

Florbal je velice populární a moderní sport, který využívá nejmodernějších technologií. V naší zóně ho zastupuje progresivní klub ATT Gorily Plzeň, který je propojen s naší plzeňskou ATT pobočkou. Představit smělé cíle klubu přijel do Brna sám předseda oddílu Libor Bolda: “V mužské kategorii chceme postupovat stále výše a navíc máme v klubu 300 dětí a jsme moc rádi, že jich je stále víc a víc. Ta radost v dětských očích je jedním z důvodů, proč to děláme a jsme rádi, jak u nás děti sport naplňuje.”


LIBOR BOLDA

HOKEJ

Naším koněm v nejpopulárnějším českém sportu je tradiční klub ze severu Slovan Ústí nad Labem. I zde jsou přede námi velké výzvy jako nová hala čí zapojení nejmodernějších technologií do tréninkového procesu. Mezi odchovance slavného klubu patří takové hvězdy jako Jan Čaloun či Milan Hejduk. Klub letos oslaví 75. výročí založení a na galavečeru ho představil výkonný ředitel Vladimír Evan: ” Právě díky společnosti ATT Investments překonal Slovan Ústí nad Labem složité ekonomické období a postupně se posunul ke stabilizaci klubu. Společně s Miroslavem Zadákem hledáme cesty, jak ústecký Slovan posunout nejen po stránce sportovní, ale také po stránce ekonomické a mediální.”

VLADIMÍR EVAN

CYKLISTIKA

S cyklisty jsme s sedle třetím rokem a neustále zrychlujeme tempo. Letos jsme jediným titulárním partnerem a spojení se stájí ATT Investments Pro Cycling Team a panem majitelem Radime Kijevským přináší velkou hrdost i zodpovědnost. Mezinárodní tým má pochopitelně v silniční cyklistice velké ambice a cíle spojené s dokonale profesionálním servisem. Za úspěšnou sezónu 2021 obdrželi naši z´ávoďáci pamětní medaile z rukou majitele společnosti. A v čem vidí krásu cyklistiky sportovní ředitel stáje Petr Kaltofen: ” Především v rozmanitosti. Člověk se dostane na různá místa po celém světě. Je to samozřejmě obrovská dřina, ale o to větší je pak euforie z vítězství.”


RADIM KIJEVSKÝ
#jsmeteam

HOKEJBAL

Hokejbal je pro ATT Sport Zone určitě srdcovým sportem a na brněnském galavečeru je pořádně vidět. Vše pochopitelně propojuje hokejbalový osud reprezentačního trenéra a prezidenta CBHF Miroslava Zadáka, který se v Brně stává více prezidentem světové organizace WBHF a navíc vstupuje do hokejbalové síně slávy. Z českého týmu se z ruky výkonného ředitele WBHF Jaroslava Melíška dostává stejné pocty a vstupu mezi hokejbalové legendy i dvojici Vladimír Luka-Roman Bušek. Gratulujeme.

JAROSLAV MELÍŠEK, MIROSLAV ZADÁK

Rok 2021 byl pro české reprezentační výběry v hokejbalu mimořádně úspěšný a to je nutné náležitě ocenit. Na scénu tak přicházejí Stříbrné lvice z Finska a hned po nich i Mladé hokejbalové mužské pušky. Oba týmy přebírají nádherné stříbrné medaile a pamětní mince stejného kovu.


ŽENY CBHF
MUŽI CBHF

Prvním vrcholem večera je pak slavnostní dekorování MASTERS! Nejlepší veteránská reprezentace světa vyhrála jak šampionát 5-5 v Kanadě tak mistrovství 3-3 ve Finsku. Nezastavitelní jsou na pódiu v plné síle a spolu se všemi lidmi v sále na závěr hokejbalové slávy zazpívají čerstvou hokejbalovou hymnu nároďáku SRDCE A GÓLY. Zlato jim sluší!

MASTERS CBHF

SRDCE A GÓLY

Dalším vrcholem povedeného galavečera jsou nové hokejbalové plány a vize CBHF, které představí prezident federace Miroslav Zadák. Letos hokejbalisty čeká světový pohár v Petrohradu a Moskvě a v červnu obří MS všech kategorií v Bratislavě. Dále rozjíždíme vlastní soutěže, kde si 3 vítězné týmy v ATT SUPER LIZE rozdělí celkem 150.000 Kč. V roce 2023 nám bylo přiděleno MS 3-3 v Hodoníně a v roce 2024 MS 5-5 v Karlových Varech. Budoucnost plná práce a zábavy. Vivat, sláva Hokejbal.

Zde by příběh mohl skončit, ale naši sportovci nezapomínají. Na ty bez nichž by nekonají žádná mistrovství, akce, závody. Na naše sponzory. Těm, kteří nám dovolí svobodně sportovat patří největší dík a jejich loga budeme vždy hrdě nosit na našich dresech. Vaší podpory a víry v nás a naše výkony si nesmírně ceníme a DĚKUJEME!

DĚKUJEME