HC BANÍK PŘÍBRAM VEDE DRUHOU LIGU

HOKEJOVÝ PARTNER ATT INVESTMENTS VÁLÍ V DRUHÉ HOKEJOVÉ LIZE A JEDE NA VÍTĚZNÉ VLNĚ. V POSLEDNÍCH KOLECH ZNIČIL MOST I KRALUPY HŘEJE SE NA PRVNÍM MÍSTĚ TABULKY. KLUB SE SKVĚLOU MLÁDEŽÍ I ŽENSKÝM TÝMEM JE I ÚZCE PROPOJEN S NAŠÍM ATT SHOWROOMEM V PŘÍBRAMI A PEVNĚ VĚŘÍME, ŽE VE SPORTU I V BYZNYSE JSOU PŘED NÁMI ÚSPĚŠNÉ ROKY.

TEAM BUILDING PŘÍBRAMSKÉHO OBCHODNÍHO TÝMU

Na cíle Baníku jsme se zeptali prezidenta klubu Ing. Petra Vinše

“Mezi cíle HC Baník Příbram v této sezóně jednoznačně patří navázat na výborné výsledky minulé sezóny. Začneme-li u mládeže, rádi bychom pokračovali v úspěšném náboru, díky kterému se nám podařilo téměř zdvojnásobit počet našich členů za posledních 10 let na téměř 300 členů, čímž jsme se stali druhým největším sportovním klubem na Příbramsku. První akci k tomu jsme již uspořádali – v Příbrami byla v září NHL Fan Tour, která se tento rok konala pouze ve 4 městech v ČR a na které HC Baník Příbram vydatně participovalo.

Díky profesionalizaci naší trenérské struktury se nám daří postupně dosahovat lepších výsledků i v mládeži, kde momentálně nejvíce fandíme týmu dorostu, u kterého v této sezóně  očekáváme účast v bojích o postup do Ligy dorostu. Samozřejmě se budeme těšit i na boje našeho ženského týmu v extralize žen, který bude obhajovat titul mistryň České republiky a který se momentálně pohybuje na 1. místě průběžné tabulky. Třešničkou na dortu je pak samozřejmě A-tým můžů, který nas v minulé sezóně výborně reprezentoval ve 2. lize a vypadl až v semifinále Západní konference těsně  2:3 na zápasy s Piráty Chomutov. V této chvíli se držíme na 1. místě Západní konference a věřím, že zase budeme bojovat o přední příčky a play-off. 

K tomu všemu potřebujeme stabilní a dlouhodobou spolupráci se silnými partnery, mezi které se nově zařadila i skupina ATT Investments. Díky její dlouhodobé podpoře sportovních týmů věřím, že i mezi námi půjde o silné a dlouhodobé partnerství úspěšných organizací s cílem dalšího růstu na obou stranách.”

A TÝM MUŽI
PŘÍBRAMSKÉ ŽENY
MLÁDEŽ JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Ke spolupráci s hokejisty se nám vyjádřil i majitel ATT Investments a velký sportovec Miroslav Zadák: ” Baník Příbram se stal naší novou hokejovou vlajkovou lodí a já jsem moc rád, že se to stalo. Co se týká sportovních cílů tak bych se rozhodně nebránil postupu do Chance ligy, tenhle tým hraje opravdu skvěle. Navíc jsem velice spokojen i po byznysové stránce. Klub je propojen s naší vele úspěšnou příbramskou prodejnou a spolupracovat budeme i na areálu v Petrovicích, který právě stavíme.”