ATT Investments pokračuje ve spolupráci s hvězdou českého golfu Stanislavem Matušem!

Společnost ATT Investments pokračuje s podporou českých a slovenských sportovců i v současné nelehké době. Vedle sponzoringu cyklistické stáje Topforex ATT Investments, kde jsme titulárním partnerem, podporujeme také plzeňské florbalisty, ústecké hokejisty či velkopopovické ragbistky. Ve spolupráci navíc pokračujeme s jedním z nejlepších českých golfistů Stanislavem Matušem.

Mnozí sportovci ve světě museli kvůli pandemii koronaviru a odlivu sponzorů ukončit sportovní kariéru. I proto ATT Investments v podpoře sportovců nadále pokračuje. “Prodloužení spolupráce s ATT je úžasná věc. Jsem rád, že se s majitelem firmy Mírou Zadákem dokážeme na spolupráci domluvit a já si tak mohu trochu oddychnout. Zároveň je to pro mě ujištění v tom, že něco dělám správně a tu podporu si díky tomu zasloužím. Podpory využívám hlavně na začátku sezony, kdy vím, že musím na turnaje někam daleko, do tepla, s čím jsou spojeny velké výdaje,” těší Stanislava Matuše.

Důležité je i to, že spolupráce dává smysl oběma stranám. “To, co dělá ATT, to se mi líbí a sám už mám některé produkty od této společnosti. Snažím se poskytovat i mé zkušenosti okolí, které se mě na produktovou řadu ATT ptá. Navíc si myslím, že tato nelehká doba komoditám naopak nahrává. Jsem rád, že toho mohu být součástí,” pokračuje Matuš. “Drahé kovy jsou stabilní komoditou a jde o opravdu investiční záležitost a má to smysl. I kdyby ne pro mne, tak pro mé děti. Drží si svou hodnotu a třeba v této době roste popularita bitcoinu, ale kdo ví, co s bitcoinem bude v budoucnu? To zlato a stříbro jsou oproti tomu mnohem stabilnější a jistější. Proto jsem si i já nějaké produkty z těchto kovů u ATT nakoupil,” vypráví český golfista.

Toho ATT Investments podporuje už rok. “Ten rok byl velice těžký. Pro každého sportovce, ale i pro všechny, to byla velká neznámá. Přicházely zprávy, že sezona vůbec nebude, nebo bude jen pět turnajů. Nakonec European Tour a Challenge Tour předvedly neuvěřitelně energický výkon a uspořádaly snad šestnáct turnajů. Z těch šestnácti jsem udržel kartu na příští rok. Nicméně ta situace nedovolila hráče s kartou na žebříčku nijak odměňovat. Všechno se zamrazilo, a tak jsme hráli “jenom o peníze” a byly tam nějaké malé výjimky pro vítěze turnajů, do kterých jsem se ale já bohužel nedostal. Přitom jsem tomu byl 3x velice blízko. To mě však velice nabudilo na další sezonu, respektive letošní. Tři až čtyři výsledky mi ukázaly, že na to mám a dokážu i vyhrát. Sleduji své statistiky úderů a umístění a tyto ukazatele se pořád zlepšují. Nejsem ten typ golfisty, který by raketově vystřelil, ale musím si to postupně vypracovat. Zatím to vypadá na velmi dobrý program, který může sice aktuální situace změnit, ale doufám, že se tak nestane. Já se na to už opravdu moc těším a jsem rád, že ATT může být u toho se mnou,” zdůrazňuje Matuš.

Vedle základních produktů ATT Investments se Stanislavu Matušovi líbí i jedna z novinek firmy. “Při čekání na Míru Zadáka jsem si ve firmě prohlédl kubánské hodinky Cuervo y Sobrinos, se kterými ATT Investments obchoduje teprve chvilku. Velice mě zaujaly. Některé jsou takové elegantnější, ale jiné mají zase velice moderní design a ty se mi opravdu moc líbily. Pokud letos zahraju nějaké dobré turnaje, určitě si pro jedny půjdu. Příjemně mi i seděly na ruce. Na ATT se mi také moc líbí to, jak nezůstává na místě, ale rozšiřuje svou nabídku o nové věci,” dodává.

ATT Investments drží Stanislavu Matušovi palce!

Focení Stanislava Matuše pro ATT Investments:Autor: LJ