NEJLEPŠÍ PÁR SVĚTA TRIUMFUJE V AUSTRÁLII

FANTAZIE: ČTVRTÝ GRANDSLAMOVÝ VAVŘÍN PRO ČESKÉ KRÁLOVNY BÍLÉHO SPORTU

Premiérový titul v Melbourne český deblový pár Barbora Krejčíková-Kateřina Siniaková vybojuje po třísetové bitvě s brazilsko-kazašským duem Beatriz Haddadová Maiaová, Anna Danilinová. Naše ATT holky se tak stávají druhým ryze českým párem jenž Australian Open ovládl. Jana Novotná s Helenou Sukovou to dokázaly před 32 lety!

Češky ztrácí první sadu v tie-breaku 6:7, pak ale průběh zápasu otočí a po dalších dvou setech shodně vyhraných 6:4 mohou slavit. Po vůbec prvním prohraném setu na turnaji tak přichází český CZECHMATE a emoce v kterých se obě shodují. “KONEČNĚ

Krejčíková a Siniaková tak mají čtvrtý grandslamový titul. Společně dvakrát ovládly Roland Garros (2018 a 2021) a jednou Wimbledon (2018).

„Musím poděkovat divákům. Byli jste úžasní, děkujeme za podporu. Bylo krásně vidět české vlajky, i to nám pomohlo,“ líčila Siniaková na kurtu. „Díky moc i Báře. Posouváš mě vpřed, je velká zábava s tebou hrát.“


„I já jsem šťastná, že s tebou můžu hrát,“ oplatila jí poklonu Krejčíková. „Jdeme pořád nahoru, tituly přibývají.“

GRATULUJEME! Další obrovský úspěch pro český tenis. Na tuhle sezónu se na zóně opět neskutečně těšíme. Australský rozjezd je totiž z říše snů. Díky holky!

Čtyřhra – finále:
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) – Haddadová Maiaová, Danilinová (Braz./Kaz.) 6:7 (3:7), 6:4, 6:4.