ATT Turnaj Gorila v Plzni přivítal přes 1000 mladých florbalistů

Od 2. do 4. září se v Plzni odehrál Turnaj Gorila 2022 – největší florbalový turnaj na západ od Prahy. Západočeská metropole přivítala přes 70 týmů nejen z Čech, Moravy, Slezska, ale i z Německa. 

VÍCE NEŽ 1000 MLADÝCH SPORTOVCŮ

Turnaj organizoval klub Gorily Plzeň a letošní ročník byl již osmý v pořadí. Na turnaji s podporou společnosti ATT Investments nastupovaly děti ve věku od 7 do 15 let. Celkem jich do města piva přijelo přes 1 100 a zahrály si celkem v pěti věkových kategoriích (minipřípravka – starší žáci). Letos pro hráče bylo nachystáno několik novinek. K atraktivní soutěži v rychlosti střelby přibyl poprvé fyziokoutek, kde se mohly nechat hráči namasírovat, zatejpovat a třeba jen zkonzultovat, co je trápí nebo probrat výživu správného sportovce.

ROYAL WATER PARTNEREM

Celkově turnaj navštívilo přes 2 000 lidí, ať už hráčů, trenérů nebo fanoušků. Z německého Lipska dorazilo přes 50 fanoušků, kteří přijeli podpořit svůj tým. Turnaj Gorila se právem zařazuje k turnajům – TOP rodiny turnajů pro mládež jako jsou Prague Games v Praze, Brno Open Game a už má na české florbalové mapě rozhodně své místo.

RODINY I HLASITÍ FANOUŠCI

Turnaj s početnou diváckou kulisou rozprostřený do 7 sportovních hal západočeské metropole, 1100 hráčů v 16 skupinách a celkem 216 zápasů s cílem uspět a získat krásnou a originální trofej Gorila 2022. O předávání cenných kovů se pak postaral výkonný ředitel společnosti ATT Investments Roman Zadák s pomocí atletky Barbary Píchalové, několikanásobné mládežnické mistryně ČR ve sprintu. Třešničkou na pomyslném turnajovém dortu byla soutěž pro rodiče o stříbrnou minci ATT Investments.

VE HŘE JSOU I ATT PRODUKTY

Plzeňské Gorily už plánují další ročník, který opět budou chtít posunout o kousek dál a zprostředkovat hráčům, trenérům i fanouškům ty nejlepší podmínky a zážitky.

Na viděnou v roce 2023!!!

#SPOLEČNĚ KE ZLATU