Zdroj: instagram (teambaracz)

ATT hvězdou měsíce července je Barbora Strýcová

Měsíc červenec byl znovu plný sportovních bitev a skvělých výkonů. Historicky prvním vítězem rubriky ATT hvězda měsíce se v červnu stala tenistka Karolína Plíšková. Ta prvenství neobhájila. Vítězkou jsme totiž tentokrát vyhlásili wimbledonskou šampionkuu ve čtyřhře Barboru Strýcovou.

Na konci každého měsíce je magazínem ATT Sport Zone vyhlášena “ATT hvězda měsíce”. Tu redakce webu vybírá převážně z českých sportovců, nebo sportovců působících v České republice, a to na základě jejich výkonů, rekordů, dosažených milníku či zisku trofeje.

Hvězda 1. červencového týdne (Aneta Holasová) – Mladá gymnastka získala na Evropských hrách v běloruském Minsku překvapivou stříbrnou medaili v prostných.

Hvězda 2. červencového týdne (Barbora Strýcová) – Česká tenistka hrála na slavném Wimbledonu ve vynikající formě. Z Češek se dostala vůbec nejdále a to až do semifinále, ve kterém nestačila na Serenu Williamsovou. Poté si ale spravila chuť, když s tchajwanskou parťačkou Sie Su-wej ovládla ženský pavouk čtyřhry.

Hvězda 3. červencového týdne (Amálie Hilgertová) – Neteř slavné Štěpánky Hilgertové zdědila sportovní talent. Mladá kajakářka v červnu ovládla seniorské mistrovství Evropy a v červenci pak brala zlato na světovém šampionátu do 23 let v polském Krakově.

Hvězda 4. červencového týdne (Paula Novotná) – Je úžasné sledovat, jak se Češi dokáží prosazovat ve sportech, na které v rodné zemi nemají prakticky žádné podmínky. Příkladem je krom rychlobruslařky Martiny Sáblíkové také třeba Paula Novotná. Ta na Kanárských ostrovech ovládla závod Světového poháru v kiteboarding.

ATT Hvězdou měsíce července je Barbora Strýcová:Autor: LJ