CDHF: U16 SE STŘETLY NA TURNAJI V OSTRAVICI

O víkendu se naši mladí hokejbalisté potkali v ostravické Wood aréně na jednom z turnajů naší trojkové hokejbalové tour české federace CDHF. Pro některé sportovce to byla příprava na blížící se Světové hry v Klagenfurtu, pro další dobrý trénink na další hokejbal či lední hokej. Trojkový formát hokejbalu je každopádně mimořádně atraktivní a hráči si kromě sportu a zábavy vylepšili i celou řadu herních dovedností.

MLADÝ HOKEJBAL BUDE MÍT V RAKOUSKU PREMIÉRU

Na průběh a úroveň další hokejbalové akce jsme se pochopitelně zeptali i ředitele turnaje a trenéra reprezentací Rendy Slaniny: ” S turnajem jsem velice spokojen. Zavítalo k nám 5 týmů a bojovalo se systémem každý s každým. Perfektně bylo vidět, jak se někteří hráči seznamují se hrou a zlepšují se každým dalším zápasem. Líbil se mi herní náboj a zaujetí pro hru a turnaj nám přinesl i několik nových objevů pro naše reprezentační výběry. Vybraní hráči se již brzy představí na větším soustředění, které bude předcházet naší početné účasti na Olympiádě mládeže v Rakousku.”

Pro úplnost dodáme i výsledkovou tabuli z které je jasné, že akci ovládli hráči Frýdku Místku před Karvinou a Orlovou.

Těšíme se společně s Vámi na další hokejbalové akce mládeže v turnajových formátech. U Rakovníka právě vzniká další velký trojkový hokejbalový areál a tak se v nejbližších měsících budeme vídat stále častěji.