ATT INVESTMENTS: PODPORA KLADENSKÉ FOTBALOVÉ VIZE

SK KLADNO NOVÝM PARTNEREM ATT SPORT ZONE

Vítáme další klub do ATT sportovní rodiny. Fotbalový klub s velkou tradicí, skvělou mládeží a významnou podporou města Kladna. Oslovily nás plány kladenského vedení a myslíme si, že nastal čas, aby se kladenský A tým vrátil do vyšších soutěží. S oddílem chceme spolupracovat i na dalších našich projektech jako jsou Světové hry mládeže (United World Games) v rakouském Klagenfurtu či na propagaci naší ATT prodejny v Huťské ulici.

Na vstup do kladenského fotbalu jsme se zeptali majitele společnosti Miroslav Zadáka: “S bratrem Romanem jsme na Kladně vyrůstali a aktivně sportovali. Proto nám dnes dává smysl podpořit kladenský sport a víme, že v SK chtějí po změnách jít správným směrem. Byl jsem na zápasech s Libercem, Hřebčí a Chomutovem a myslím, že mužstvo na postup do třetí ligy má. Naše město si určitě vyšší fotbalovou soutěž zaslouží a fotbal tu má obrovskou tradici. Vidět opět plné tribuny je jedním z našich cílů.”

SK KLADNO

Sportovní klub Kladno (SK Kladno) je český fotbalový klub založený 15. února 1903 pod původním názvem Sportovní kroužek Kladno. Roku 1925 se stal prvním mimo Pražským prvoligovým klubem a do první poloviny 60. let patřil mezi pravidelné účastníky první ligy. Největšími úspěchy jsou třetí místa v sezónách 1933/1934 a 1946/1947. Sezóna v letech 1969/1970 byla na dlouhých 36 let poslední sezónou klubu v první lize. Návrat do prvoligového fotbalu přišel v roce 2006 po vítězství ve 2. lize, avšak o čtyři roky později klub končí na 15. místě a opět sestupuje do 2. ligy. Následuje úpadek klubu, který vyvrcholil sestupem do Divize.

KLADNO- CHOMUTOV

Huťská 1557
272 01 Kladno

+420 602 267 118

kladno.info@att-investments.eu