Zdroj: ATT Investments

Golf vás dokáže dokonale okouzlit, říká česká osobnost zeleného sportu Jan Hrubeš!

ATT INVESTMENTS A GOLF K SOBĚ NEROZLUČNĚ PATŘÍ. TENTO NÁDHERNÝ SPORT NÁS NESKUTEČNĚ BAVÍ, COŽ POTVRZUJE I NAŠE VLASTNÍ A ÚSPĚŠNÁ ATT GOLFOVÁ TOUR. PŘI GOLFU UZAVŘETE I MNOHÁ PEVNÁ PARTNERSTVÍ A DNES VÁM DÍKY TOMU V ZAJÍMAVÉM INTERVIEW PŘEDSTAVÍME JEDNU Z NEJVĚTŠÍCH OSOBNOSTÍ ZELENÉHO SPORTU V NAŠÍ REPUBLICE JANA HRUBEŠE.

VAŠE KARIÉRA JE VELICE ZAJÍMAVÁ A BOHATÁ. JAKÉ JSOU JEJÍ STĚŽEJNÍ BODY?

Zažil jsem poslední část totalitní éry, jsem Husákovo dítě, prožil jsem revoluci a především velkou změnu poměrů. Za komunistů jsem studoval herectví na Pražské konzervatoři a jako čerstvý absolvent zkoušel divadelní prkna při angažmá v divadle Jiřího Wolkera. V porevoluční době se měnil svět před očima a mně učarovala nově vznikající média. Začal jsem dělat v rádiu VOX, které tehdy založil skladatel Karel Svoboda. To byla nejkrásnější léta, na která rád vzpomínám. Pak přišla velká média, rádio Impuls a později i osudová Česká televize, kde jsem strávil většinu svého profesního života. V současné době pracuji s médii pro privátní klientelu a podnikám v golfu, který se stal moji životní láskou.

KUDY VEDLA VAŠE CESTA NA GOLFOVÁ HŘIŠTĚ?

Historicky jsem pomáhal Milanu Bínovi v rozjezdu české verze nejčtenějšího amerického časopisu o golfu Golf Digest a tvořil jeho první marketingové krůčky na českém trhu. V současné době řídím projekt GOLFISTA ROKU, jde o jednu z nejvýznamnějších sportovních soutěží v České republice, která oceňuje amatérské i profesionální golfisty. Právě teď jsme v přípravách na slavnostní galavečer v Praze za účasti nejlepších českých hráčů a cca 400 VIP hostů. Smyslem je vytvořit špičkovou profesionální akci pro nejlepší české golfisty, zvýšit povědomí o golfu a prezentovat golf jako sportovní odvětví dostupné pro všechny.

GOLFISTA ROKU JE TEDY TOP SPORTOVNÍ I SPOLEČENSKÁ AKCE ROKU. JAKOU MÁ TRADICI A NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT?

Z pohledu dneška jsou začátky úsměvné. Jeden z prvních ročníků jsme dokonce vyhlašovali i v ČRo1, kam jsme na rozhovor pozvali nejlepší české hráče Petra Niče a Zuzku Mašínovou. Jako moderátor seděl ve studiu Českého rozhlasu Míra Bosák a společně si povídali o golfu. Pak přišlo na samotné předání, poháry, kytky dary a tak…, jen prostě v rádiu, takže jsme celou akci komentovali, jak když v autě posloucháte přenos z fotbalu. Startovali jsme v roce 2004, novodobou historii píšeme od roku 2014, kdy jsem skoro po 20 letech opustil Českou televizi a začal se projektu společně s řadou skvělých profesionálů věnovat naplno. Každý rok se snažíme přijít s něčím novým, překvapit a udělat večer skutečně výjimečný, stejně jako v minulém roce, kdy přišel nejlepším českým hráčům zazpívat Karel Gott. Nic nevzniká samo, vše má svůj smysl, čas a vlastní cestu, kterou jsme si poctivě odšlapali.

A VAŠE BUDOUCÍ VIZE?

Vize jsou pro mě tím nejdůležitějším, co určuje budoucnost celého projektu. Vím, že nic nemůže být dokonalé, ale blížit se té představě je přeci jedním ze smyslů života. Nejlepší reklamní spoty s Tigerem Woodsem vznikly zachycením jeho švihu a hudby. Výsledkem je dokonalá harmonie ladnosti a preciznosti. Golf mě dokonale okouzlil, takže kontakt s ním mi ve všech podobách přináší radost a vnitřní uspokojení. V projektu se chceme věnovat více partnerům, připravit pro ně atraktivní content v návaznosti nejen na galavečer, ale i golfové turnaje série GOLF MASTERS, které každoročně pořádáme, v roce 2020 připravujeme mnoho turnajů. S galavečerem bychom se rádi posunuli termínově do konce roku, vše bude záležet na sérii jednání, která máme v plánu ihned po galavečeru uskutečnit.

PŘIBLIŽTE NÁM ROLI ATT INVESTMENTS. JAK SE ZRODILA SPOLUPRÁCE?

Svět luxusních šperků a exklusivních komodit se skvěle pojí s dokonalostí golfového švihu a čisté krásy pohybu. Znám se už několik let s organizátorkou golfových turnajů pod hlavičkou ATT Marcelou Chrpovou. Ta mě dovedla až k Mirkovi Zadákovi a společně jsme domluvili partnerství na akci GOLFISTA ROKU, kde ATT Investments prezentujeme jako jednoho z hlavních partnerů galavečera.

JAK SE VÁM LÍBÍ FILOZOFIE FIRMY A JEJÍ PRODUKTY?

Obdivuji pracovitost a nasazení Mirka Zadáka. Je nejen zajímavý člověk, ale skutečný lídr, který má pod rukou velký byznys. Líbí se mi, že má svou jasnou vizi a pro tu dělá maximum. Je nadšený pro sport a taky ho dlouhodobě podporuje. Produkty, které ATT Investments nabízí, jsou v dnešní době vynikající možností, jak uložit finance do celosvětových žádaných komodit.

JAK SI PŘEDSTAVUJETE SOUČINNOST V BUDOUCNOSTI?

S ATT Investments spolupracujeme nejen v rámci projektu GOLFISTA ROKU, ale i série turnajů GOLF MASTERS 2019. Vytvořili jsme skvělou nabídku, jak si užít nejlepší golfové resorty, aktuálně připravujeme cca 19 turnajů, které dělíme na byznysové a sportovní, doplněné o speciální eventy v zahraničí spojené s tímto nádherným sportem. Turnaje doplníme i řadou prezentací našich partnerů a představíme i širokou nabídku produktů ATT Investments, které považuji za skvělé.

JE NĚJAKÉ MOTTO, KTERÝM SE ŘÍDÍTE?

Ano, několik jich mám, ale je těžké vybrat jen jedno. Mám rád slušné a korektní jednání, vážím si kvality a lidí, kteří něčeho dosáhli. Nemám rád lži, polopravdy, relativizaci hodnot a lidi, co si nedokážou vážit druhých…


Autor: JH