Zdroj: Antonín Vydra

Co dělal Orlando Bloom na Kladně? Poprvé v životě viděl hokejový zápas: Nadchlo mě to, říkal!

Asi každý ho zná z hlavní role Pirátů z Karibiku. Herecká hvězda Orlando Bloom navštívil kladenský zimák, aby poprvé v životě sledoval jeden z nejrychlejších sportů na světě z bezprostřední blízkosti. Navíc si mohl vychutnat hokejové umění nejlepšího hráče české historie Jaromíra Jágra.

Tento příběh začíná někdy v prosinci roku 2019. “Oslovil nás filmový producent Brad Van Arragon, který je původem z Vancouveru. Není se tak čemu divit, že hokej miluje a jeho dva synové rovněž. Během pracovních povinností v Česku chtěl zavítat na hokej. Umožnili jsme mu to a pak už na sebe jen všechno navazovalo,” prozradil tiskový mluvčí Rytířů Kladno Lukáš Jůdl.

Ve středu se vše domluvilo a v neděli už Orlando sledoval hokej na kladenském ČEZ stadionu v hledišti. “Nikdy před tím jsem na hokejovém zápase nebyl. Strašně se mi to líbilo a užil jsem si hlavně sledování zápasu z prostoru mezi střídačkami. Nadšený byl i můj táta, který mi dělal doprovod,” svěřil se Bloom vedení kladenského klubu.

Nejen, že si známý herec odvezl velký zážitek z hokeje, ale obdržel i malou pozornost. “Nechali jsme mu na rychlo vyrobit dres s jeho oblíbeným číslem třináct a během utkání s Třincem mu ho předali,” připomněl Jůdl. A co na Piráta z Karibiku sami hráči? “Oni to věděli s předstihem, ale mnozí tomu stejně nemohli uvěřit a dělali si srandu, že je to jen převlečený Kazma, který nám letos na stadionu odhalil vánoční dresy,” doplnil s úsměvem Jůdl.


Autor: LJ