ATT Sport Zone a United World Games spojily síly i pro rok 2024

Společnost ATT Sport Zone bude i příští rok součástí United World Games. Po společném jednání se na tom dohodli zástupci společnosti, Miroslav Zadák a Vojtěch Řepa, s organizátorem světových her pro děti a mládež. Ti po zkušenostech z letošního ročníku vložili důvěru v zajištění české a slovenské delegace kompletně do rukou ATT Sport Zone. Vzájemné partnerství se navíc rozšíří i na více sportů a my díky tomu budeme moci přivést více dětí a nabídnout jim nezapomenutelné zážitky.

Užší spolupráce

„Navzájem si chceme pomoct a přivézt na UWG více dětí z více sportů a to nejen z České a Slovenské republiky. Pořadatel UWG je s námi spokojený a během několikaleté historie si nepamatuje, že by se jakákoliv organizace chtěla takhle aktivně podílet na rozvoji myšlenky a filozofie UWG. Společně jsme se dohodli na užší spolupráci a to nejen v zastupování české a slovenské delegace. Rádi bychom rakouské straně nabídli naše silné partnery z České republiky a celou událost posunuli o stupeň výš,” komentuje výsledek společného jednání marketingový manažer ATT Investments Vojtěch Řepa. „Rakouské straně jsme se také snažili přinést druhý pohled na akci. Jelikož letos jsme viděli několik nedostatků napříč všemi sporty, přivezli jsme zástupce jednotlivých sportů, kteří měli k organizaci turnajů říct nejvíce. I zde jsme s rakouskou stranou byli za jedno a společně se vynasnažíme tyto nedostatky do příštího ročníku odstranit,” doplňuje Řepa.

Přidejte se k nám

Zažijte nezapomenutelné chvíle při hraní vašeho sportu a užijte si prvotřídní doprovodné akce. Poznejte různé kultury a vytvořte si nové přátele z celého světa. Přidejte se k nám a pojeďte s námi do Klagenfurtu. 

Děkujeme United World Games za důvěru a těšíme se na příští rok!