CDHF: TROJKOVÝ HOKEJBAL OTEVÍRÁ 2 TOP AKCE

OLYMPIÁDA MLÁDEŽE A MISTROVSTVÍ SVĚTA V PĚTI KATEGORIÍCH. TO VŠE V POUHÝCH 11 DNECH. CO DODAT. HOKEJBALOVÁ TROJKA JE STÁLE ATRAKTIVNĚJŠÍ A O MEDAILE A POHÁRY BUDOU SPORTOVCI OD NEJMLADŠÍCH AŽ PO VETERÁNY BOJOVAT V TĚCHTO DNECH V RAKOUSKÉM KLAGENFURTU A MORAVSKÉM HODONÍNĚ. BUDETE U TOHO?

UNITED WORLD GAMES V RAKOUSKU

VELKÁ PREMIÉRA NA SVĚTOVÝCH HRÁCH MLÁDEŽE

Dostat se na UNITED WORLD GAMES či SVĚTOVÉ HRY MLÁDEŽE bylo pro CDHF velkou výzvou, kterou se podařilo naplnit. Světový trojkový hokejbal byl přijat do velké sportovní rodiny, ve které se každoročně potkává v rakouském Klagenfurtu 10.000 sportovců. Hokejbal 3-3 se představí v těchto kategoriích. Chlapci U14, U16, U18 a dívky U14 a U18. Češi vysílají dva týmy do každé kategorie a 100 mladých hokejbalistů si odnese zážitek i motivaci na celý svůj budoucí sportovní život. Akční CDHF tým navíc zajistil kompletní výstavbu dvou hokejbalových hřišť na kterých se světová hokejbalová mládež střetne. Můžeme dětem slíbit, že zažijí opravdu nezapomenutelné chvíle, užijí si nástup na obřím stadionu i prvotřídní doprovodné akce. JEDEN SVĚT – TISÍCE PŘÁTEL.

CDHF TÝM MÁ V RAKOUSKU POSTAVENO

STARTUJEME JIŽ DNES SLAVNOSTNÍM NÁSTUPEM

HOKEJBALOVÁ ELITA NA MS V HODONÍNĚ

Jedna akce končí a druhá začíná. V Klagenfurtu v neděli rozdají medaile a tentýž večer začíná slavnostní zahájení Mistrovství světa v Hodoníně.

ŠAMPIONÁT OSOBNĚ ZAHÁJÍ STAROSTA HODONÍNA

Bitva o drahé kovy se rozhoří hned v pondělí ráno ve dvou perfektně připravených halách, kde byly postaveny hřiště na atraktivní trojkový formát. Kola mistrovství se budou točit celý týden a vrcholem budou víkendové play-off zápasy, které živě přenáší prestižní stanice O2TV.

STADION VÁCLAVA NEDOMANSKÉHO-HALA A
TEZA – HALA B

10 hokejbalových národů si pak rozdá medaile v těchto kategoriích  MUŽI, ŽENY,MASTERS, U19, U21. Ambasadorem hokejbalového svátku světové federace WBDHF je pak nejlepší střelec československé hokejové historie Milan Nový.

AMBASADOR TURNAJE MILAN NOVÝ

Česká reprezentace jako hokejbalová velmoc bude pochopitelně usilovat o zlatou medaili ve všech pěti kategoriích. Pochopitelně bude spoléhat i na vaši podporu v hledišti. Zde je možné zakoupení lístků: https://www.ticketportal.cz/event/Mistrovstvi-sveta-v-hokejbale-3-na-3-v-Hodonine