Zdroj: ATT Investments

ATT Investments uzavřelo úzkou spolupráci s Rytíři Kladno. Zahrnuje i bohatý mediální obsah!

Během středečního odpoledne byla uzavřena nová partnerská smlouva mezi hokejovým klubem Rytíři Kladno a společností ATT Investments. Vedle finanční podpory tradičního sportovního celku zahrnuje také mediální spolupráci, kterou fanoušci klubu, jehož majitelem je Jaromír Jágr, jistě ocení.

Společnost ATT Investments ráda podporuje úspěšné sportovce a kluby. “Spolupracujeme například s tenistkami Karolínou Plíškovou a Kateřinou Siniakovou, biatlonistkou Paulínou Fialkovou a vloni jsme začali podporovat také Rytíře Kladno. Před nadcházející sezonou jsme s klubem však uzavřeli novou a rozsáhlejší spolupráci,” těší Miroslava Zadáka, majitele společnosti ATT Investments.

A spokojený je i majitel Rytířů Jaromír Jágr. “Pokaždé, když dojde k nové spolupráci, je důležité, aby byly spokojeny obě strany. V tomto případě byl zájem o uzavření spolupráce na obou stranách. S majitelem ATT Investments Mírou Zadákem jsme probrali pohledy na různé věci a v mnoha bodech je máme velmi podobné,” uvedl Jágr.

Velký rozhovor s Jaromírem Jágrem o životě i kariéře vydáme na ATT Sport Zone v úterý 3. září!

Smlouva mezi Rytíři Kladno a ATT Investments byla podepsána!

Na co se díky uzavřené spolupráci mohou těšit fanoušci klubu?

Od začátku července funguje nový a velmi moderní sportovní magazín ATT Sport Zone. Smlouva s Rytíři Kladno zahrnuje i vzájemné mediální plnění, které fanoušci kladenského týmu rozhodně ocení. Mohou se těšit na:

  • Velký rozhovor s Jaromírem Jágrem (vydáme v úterý 3. září).
  • Exkluzivní pozápasové rozhovory s hráči Rytířů či trenéry.
  • Videoreportáže, které už jste měli možnost vidět (např. ZDE).

Bude toho ale ještě víc, takže pokud jste fanouškem Rytířů, případně hokejovým nadšencem, který chce mít přehled, nebo jste obecně sportovním fanouškem a chcete si pravidelně číst zajímavé rozhovory, které nikde jinde nenajdete, sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neuteče (STAŇTE SE FANOUŠKEM NAŠÍ FACEBOOKOVÉ STRÁNKY).


Autor: LJ