Zákulisí Rytířů: Nová sezona, nové grafiky na sociální sítě. Některé fanoušci teprve uvidí, podívejte se zde!

Pro hokejisty Kladna začala vytoužená extraligová sezona. Do české nejvyšší ligy se Rytíři dostali po pětileté pauze v 1. lize. Hráčský kádr doznal několika změn, do nové sezony vstoupil kladenský tým s novými dresy, ale se stejným názvem i logem. A s novými grafikami.

Do loňska se na kladenských dresech objevovala zlatá barva. Letos jsou dresy v kombinaci tmavě a světle modré a bílé. “Proto jsme chtěli sjednotit design grafik s designem dresů. A myslím, že se nám to povedlo,” uvedl autor grafik Lukáš Jůdl.

Fanoušci zaznamenali na grafikách hned několik změn. “Chtěl jsem vycházet z nejnovějších trendů, které nastavují zejména zámořské týmy. A nejedná se jen o hokejové týmy, ale inspiraci jsem hledal i u klubů z NBA či NFL. Musíme doladit ještě pár detailů, ale myslím, že se grafiky fanouškům budou líbit,” pokračoval Jůdl s tím, že první várku grafik už příznivci Rytířů zaznamenali během prvního kola nové sezony.

Line-up je i s fotkami. “Tohle je jeden z trendů současné doby. Aktuální sestava před zápasem je uvedena i s fotkami hráčů. Vypadá to dobře a ve výsledku je s tím méně práce, než když bychom musel i nadále přepisovat jména a čísla hráčů,” chválí si Jůdl.

Toho nejvíce těší narozeninová grafika. “S tou bude více práce, protože je založena na ořezu hráče, což vám zabere klidně i hodinu. Na druhou stranu, narozeniny nejsou tak časté, takže jednou za čas se pověnovat ořezu fotky, aby to vypadalo dobře, není nijak vyčerpávající,” dodává Jůdl.

Grafiky na ukázkách níže mohou obsahovat smyšlené informace, nebo chybné údaje, jelikož jde jen o ilustrační ukázky, které nebyly a nebudou zveřejněny.

A co vy, líbí se vám nový grafický kabát?Autor: Tisková zpráva