Obdivuhodná Krejčíková je již světovou pětkou!

I když Bára momentálně relaxuje a léčí bolístky z náročné sezóny, chceme se ještě zamyslet nad dalším milníkem její kariéry a novým žebříčkovým maximem ve dvouhře. Notně k tomu přispěla i její další velká grandslamová premiéra: Na US Open došla česká lvice po skvělých výkonech mezi nejlepších 8. Čtvrtfinále tak znamenalo posun na 5. pozici světového tenisového pořadí.

Nutno zde dodat, že se rozhodně nejedná o náhodu. Tvář ATT Barbora Krejčíková rozhodně není nějaká hvězdička, která zazáří a následně strmě padá dolů. A že jich v historii bílého sportu bylo dost a dost. U Báry je to právě naopak. Vyrovnanost jejích výkonů je v cestě vzhůru naprosto zásadní a udržuje si formu navzdory povrchům či herním podmínkám. Dlouhé roky tvrdě makala a vylepšila krok za krokem svou hru.

Vše je podpořeno stále vzrůstajícím sebevědomím a její herní inteligence je v dnešním tenisovém světě opravdu nadstandardní. Nechme na chvilku hovořit statistiku, která je opravdu úctyhodná: Od května hrála 34 utkání a z kurtu odešla poražena pouze 4x!!! Vítězný turnaj si pak připsala ve Štrasburku, grandslamové Paříži a doma v Praze. Působivé, že?

Bára si momentálně plní své sportovní sny a my věříme, že její cesta vzestupu je teprve na začátku. Její tenis je neskutečně pestrý a v podstatě se na ní nedá připravit. Její hru vlastně přečíst ani nejde a spolu s chladnou a skvěle fungující hlavou může světovým žebříčkem stoupat i dál. K tomu jí přejeme hodně energie a hlavně pevné zdraví.