ČEŠI JSOU NESMÍRNĚ SOUTĚŽIVÝ NÁROD, A TO SE ODRÁŽÍ I V NAŠICH FIRMÁCH. V ATT INVESTMENTS SOUTĚŽÍ TI NEJLEPŠÍ OBCHODNÍCI O LUXUSNÍ DOVOLENÉ ČI UŽÍVÁNÍ FIREMNÍCH VOZŮ, ALE SOUTĚŽÍME I NA NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH. NOVÁ MARKETINGOVÁ AGENTURA T&T MARKETING PŘINESLA DO SPOLEČNOSTI SVĚŽÍ VÍTR, A TAK MŮŽETE VYHRÁT VIP VSTUPENKY NA HOKEJ ČI FOTBAL, LÍSTKY DO DIVADLA, RŮZNÉ DRUHY SLEV NA PRACÍ PRÁŠKY, ČI SLUŽBY SPOJENÉ S VAŠIMI VOZY NA NAŠÍ EXKLUZIVNÍ MYČCE WASH&CAFÉ. S MLADOU VÍTĚZKOU DVOU FOTBALOVÝCH LÍSTKŮ DO VIP PROSTOR VRŠOVICKÉHO EDENU JSME SI STIHLI I POPOVÍDAT V RÁMCI NAŠÍ RUBRIKY MLADÉ OČI. JMENUJE SE LENKA ČERNÁ.

VE SVÉM VĚKU UŽ MÁŠ ZA SEBOU KUS FOTBALOVÉ KARIÉRY. MŮŽEŠ NÁM POPSAT SVOU DOSAVADNÍ SPORTOVNÍ CESTU?

Fotbal jsem začala hrát u nás ve Velké Dobré. Ven chodilo málo holek a já se kamarádila s kluky, a s těmi jsem začala hrát. Pak si mě na turnaji v Rakovníku okoukli trenéři z Dukly Praha a já tam přestoupila do týmu holek. Hrála jsem od začátku ve starší kategorii, ale když jsme měly postoupit, tak mě nechali v té mladší kategorii. Tam mě fotbal přestával bavit, a proto rodiče napadlo dát mě zase mezi kluky, ale tentokrát do Unhoště, kde je větší konkurence i kvalita. Po roce jsem se vrátila zase do Dukly a tam jsem doteď.

CO POVAŽUJEŠ ZA SVÉ NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY A JAKÉ KONKRÉTNÍ CÍLE SI DÁVÁŠ?

Největším úspěchem je asi to, že jsem se probojovala do nominace reprezentace Středočeského kraje ročníku 2005 a jako nejmladší v týmu jsem se zúčastnila Olympiády dětí a mládeže 2019, kde jsme získali stříbrnou medaili. Cíl? Asi se dostat jednou do Sparty nebo Slavie a zahrát si ligu, případně se pokusit o reprezentaci.

DŮLEŽITÉ JE URČITĚ I VZDĚLÁVÁNÍ. JAK DOKÁŽEŠ SKLOUBIT FOTBAL A STUDIUM?

Problém se školou je, když jedu na nějaký výběr nebo kemp, a pak musím doplňovat látku a vše se doučit. Jinak mi škola docela jde.

V MARKETINGOVÉ SOUTĚŽI ATT INVESTMENTS JSI VYHRÁLA VIP MÍSTA DO EDENU NA VRŠOVICKÉ DERBY. ZÁŽITEK?

Zážitek to byl obrovský. Krásný výhled na celé hřiště, jídlo, pití a k tomu známé osobnosti a dokonce fotky se ženskými slávistkami. Vyfotila se se mnou Péťa Divišová.

CO SI PŘEDSTAVÍŠ, KDYŽ SE ŘEKNE ZLATO, DIAMANT ČI ŠPERKY?

Zlato se blýská, diamant je kamínek a šperky jsou náušnice. A táta mi vyprávěl, že firma ATT Investments je v tomto oboru nejlepší.

CO TĚ BAVÍ MIMO SPORT A CO TĚ NAOPAK SPOLEHLIVĚ NAŠTVE?

Baví mě běhat venku s dětmi, takže prázdniny. Ale sport je sport. Naštve mě, když si musím uklízet, a taky malá ségra, když pořád mluví. Jsou jí tři roky. Ta je asi na tohle nejspolehlivější.

MÁŠ NĚJAKÉ MOTTO ČI KRÉDO, KTERÝM SE ŘÍDÍŠ?

To, na co se ptáte, asi ne. Ale nevadí mi hrát i s horšími holkami a prohrávat. Povzbudím je, když něco nevyjde, nebo nám to moc nejde. Vždyť je to jen fotbal. Řídím se radami rodičů. Maminka hrála fotbal za Spartu i Slavii a byla i v reprezentaci. Táta hrál fotbal i hokejbal a asi nejvíc užitečných rad jsem dostala od nich už v začátcích. To jsou moji nejlepší trenéři


Autor: JH