Golfista Stanislav Matuš vybojoval ve Španělsku plnou kartu na Challenge Tour

Společnost ATT Investments pomáhá úspěšným sportovcům úspěšnými být! Jedním z těch, kterému je podpora ATT poskytována, je golfista Stanislav Matuš, jenž si ve Španělsku vybojoval plnou kartu na Challange Tour!

Stanislav Matuš je z Barcelony doma. “Hrála se tam kvalifikace na evropskou tour. Deset kol ve 13 dnech, a já prošel až do finále z 230 hráčů. Ve dvou finálových kolech bralo 25 kartu. Bohužel, to mi nevyšlo, ale zajistil jsem si plnou kartu na Challenge Tour a zároveň malou, ale kartu na European,” rozplýval se český golfista v rozhovoru pro ATT Sport Zone.

Pro Matuše je to velký úspěch. “Přepisuji historii českého golfu. Chtěl jsem vám to do ATT dát vědět a zároveň moc poděkovat za vaší podporu a důvěru. Moc děkuji,” doplnil.

“Moc gratulujeme. Víme, že od teď budeš úspěšný. Máme vítěznou a pozitivní energii a věř, že nyní pojedeš na vítězné vibraci a vlně s námi,” vzkázal Matušovi na dálku Miroslav Zadák, majitel ATT Investments.

Opět se potvrdilo, že sportovní partnerství s ATT Investments přináší úspěch. Dokazují to 4 letošní tituly Karolíny Plíškové či postup kladenských Rytířů do extraligy.

Nesmíme zapomenout ani na úspěchy národního týmu hokejbalistů, kteří za 2 roky spojení s firmou dovezli již 7 cenných kovů. Skvělý ATT tým nyní doplnilo dokonalé golfové představení Stanislava Matuše.


Autor: JH