Přesně 1. července 2019 byl představen nový sportovní magazín ATT Sport Zone. Za tu dobu přinesl desítky zajímavých rozhovorů se sportovními hvězdami, vycházejícími nadějemi či sportovními žurnalisty. “A to teprve začínáme,” zdůrazňují autoři.

Společnost ATT Investments s potěšením podporuje sportovce, sportovní kluby i akce. I proto vznikl na začátku července 2019 sportovní magazín ATT Sport Zone. “Rozjelo se to snad až nad očekávání dobře. Čtenost je výborná i ohlasy máme pozitivní,” těší šéfredaktora Lukáše Jůdla.

Internetové médium si drží svůj koncept. “Avizovali jsme, že nám nezáleží na kvantitě, ale chceme kvalitu. Zároveň se držíme i nastavených cílů. Tím hlavním je, abychom obden vydali obsáhlý a zajímavý rozhovor,” pokračuje Jůdl s tím, že plno dalších rozhovorů je už připravených na následující týdny. “Je připravený třeba Radko Gudas, Karolína Plíšková nebo Barbora Špotáková,” prozradil Jůdl.

ATT Sport Zone není jen o hvězdách, ale i méně známých sportovcích, s neméně zajímavými příběhy. “Naši čtenáři už si mohli přečíst rozhovor s Helenou Fibingerovou, Lucií Pudilovou, Petrem Vampolou nebo Paulínou Fialkovou. Dáváme však prostor i jiným sportovcům nebo lidem, kteří se kolem sportu pohybují. S naší prací jsem zatím nadmíru spokojen,” říká Jůdl.

V rozhovorech na magazínu ATT Sport Zone se řeší aktuální témata, ale připomínají se v nich i nezapomenutelné kariéry českých sportovců. “Snažím se při rozhovorech přemýšlet jako sportovní fanoušek. V tom duchu pak se sportovci mluvím a díky tomu vzniká zajímavý obsah. Když jsem na začátku roku odlétal na zkušenou do Anglie, ani jsem se moc do světa novinařiny nechtěl vracet, ale díky ATT Sport Zoně mě zase začala bavit a teď ji konečně dělám tak, jak jsem si vždy myslel, že by měla vypadat,” dodává Jůdl.

Doporučujeme přečíst tyto rozhovory:


Petr Vampola – ZDE

Lucie Pudilová – ZDE

Helena Fibingerová – ZDE

Paulína Fialková – ZDE

Pavlína Ščasná – ZDE